Europa Nostra organizacijos sukurta virtuali platforma Agora – kultūros ir paveldo sklaidai skirtas įrankis

    Pradžia
  • Naujiena
  • Europa Nostra organizacijos sukurta virtuali platforma Agora – kultūros ir paveldo sklaidai skirtas įrankis

Tarptautinė Europa Nostra organizacija, reaguodama į neigiamą pandemijos poveikį kultūros sričiai, paleido virtualią platformą Agora, skirtą suskaitmenintų kultūros ir paveldo iniciatyvų sklaidai. Tikimasi, jog nauja platforma, skirta viso pasaulio piliečiams, organizacijoms, kultūros vadybininkams, taps puikiu įrankiu, skatinančiu bendradarbiavimą, bendravimą ir dalijimąsi patirtimi.

Daugelis muziejų ir kultūros organizacijų, prisitaikę prie dabartinių pandemijos paveiktų realijų ir iškeltų iššūkių, siekia sudominti tikslinę auditoriją kūrybingais ir novatoriškais sprendimais – nemokamu internetiniu turiniu, socialinės žiniasklaidos iššūkiais, virtualiais koncertais ar nuotoliniais mokymais. Startavęs įrankis yra skirtas būtent šių modernių ir patrauklių sprendimų sklaidai ir populiarinimui. Prisijungę prie platformos galėsite virtualiai sudalyvauti ekskursijose, parodose, koncertuose, nuotoliniuose mokymuose, seminaruose, stebėti transliacijas, priimti socialinės žiniasklaidos iššūkius ir netgi įsigilinti į aktualiausias Europos Sąjungos naujienas.

Europa Nostra kviečia pasidalinti ir savo virtualia iniciatyva el. paštu agora@europanostra.org.

Agora galite sekti socialiniuose tinkluose Twitter, Facebook ir Instagram #EuropaNostraAgora

Daugiau informacijos Agora svetainėje.

Valstybinė kultūros paveldo komisija kol kas yra vienintelė įstaiga Lietuvoje, prisijungusi prie kultūros paveldo šaukliu laikomos, paveldo apsaugos politiką Europos mastu siekiančios formuoti ir įgyvendinti Europa Nostra organizacijos. Paveldo komisija dalyvauja Europa Nostra veikloje nuo 2017 m.