Paroda „Heritas“ sieks suburti besidominčius kultūros paveldu

    Pradžia
  • Naujiena
  • Paroda „Heritas“ sieks suburti besidominčius kultūros paveldu

Gegužės 18–19 d. Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje, Savičiaus g. 15, Vilniuje, įvyks 1-oji tarptautinė kultūros paveldo tvarkybos ir technologijų paroda „Heritas“, siekianti tapti kasmetiniu renginiu, pritraukiančiu tarptautinę kultūros paveldo specialistų bendruomenę ir skatinti dialogą tarp laisvai samdomų specialistų, privačių įmonių, valstybės įstaigų ir visuomenės.

Parodos organizatoriai kviečia registruotis laisvai samdomus specialistus (architektūra, menotyra, restauratoriai, lipdyba, skulptūra, archeologija, medžio apdirbimas, baldų restauravimas, kalvystė (tik architektūrinės detalės) ir kt.), privačias įmones (restauravimas, tyrimai, statybinės medžiagos, tinkamos kultūros paveldo tvarkybai, dažai, apšiltinimo, vėdinimo sistemos, apdailos medžiagos, architektai, modernios technologijos, tyrimų aparatūra ir kt.), valstybines įstaigas. Parodos dalyvių prašoma prisistatyti ir parodyti savo darbus kaip įmanoma praktiškiau, interaktyviau, įdomiau ir patraukliau.

„Heritas“ – puiki vieta susirasti partnerių, pasidalinti patirtimi, spręsti nekilnojamojo kultūros paveldo tvarkybos problemas, susipažinti su naujausiomis technologijomis ir užmegzti naudingų ryšių planuojamiems projektams.

Norintys dalyvauti ir pristatyti save, savo įmonę, įstaigą prašomi užpildykite dalyvio anketą svetainėje https://goo.gl/forms/aHDBmnCfsvKPD2vY2. Vietų skaičius yra labai ribotas. Daugiau informacijos rasite www.heritas.lt arba https://www.facebook.com/heritas.lt.

Renginį organizuoja MB „Kultūros ir dizaino projektai“

Renginio partneriai Kultūros paveldo centras, Valstybinė kultūros paveldo komisija, Kultūros paveldo departamentas, Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūra