Kvietimas dalyvauti 3-oje paveldosaugos vasaros mokykloje „Kultūriniai kraštovaizdžiai”

    Pradžia
  • Naujiena
  • Kvietimas dalyvauti 3-oje paveldosaugos vasaros mokykloje „Kultūriniai kraštovaizdžiai”

Vasaros mokykla vyks 2019 m. rugpjūčio 4-11 d. Nidoje, Lietuvoje.

Kviečiame studentus, jaunus ir patyrusius specialistus iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos (iki 20 asm.) į 3-ąją paveldosaugos vasaros mokyklą Nidos meno kolonijoje. Tai – kasmetinis vienos savaitės aukštos kokybės gebėjimų stiprinimo renginys, skirtas kultūros paveldo klausimas, ypač UNESCO srities aktualizavimui. 2019 m. tema – Istorinis urbanistinis kraštovaizdis (Histroic Urban Landscape). Numatoma nuodugni tarptautinių dokumentų, susijusių su urbanistiniu kraštovaizdžiu ir darnaus vystymosi darbotvarkės tikslų analizė su praktiniais pavyzdžiais.

Tarptautiniai ekspertai ir dėstytojai ves specializuotas paskaitas, seminarus ir praktinius užsiėmimus: prof. Alessandra Capuano (Italija), Dennis Rodwell (Jungtinė Karalystė), prof. Michael Turner (Izraelis), prof. Yonca Erkan (Turkija).

Vasaros mokykla vyks anglų kalba.

Tikslinė grupė: architektai, urbanistai, istorikai, kultūros paveldo ir susijusių disciplinų atstovai. Atrinktiems dalyviams organizatoriai suteikia apgyvendinimą, pusryčius ir pietus, tačiau nepadengia kelionės išlaidų į ir iš Nidos. Vasaros mokyklos mokestis: 100 EUR

 Daugiau informacijos ir registracijos forma:

https://drive.google.com/file/d/1oqFEldJFhYHiB2TGRpklCPvARVJCBqTH/view?fbclid=IwAR2_vOz3rLpDw80KR8Aqj9H6huYz5YZDk235lhyqAPL9Qr95c2lRgMNQxqg

Registruotis galima iki birželio 28 d.

Atrinkti vasaros mokyklos dalyviai bus paskelbti iki 2019 m. birželio 31 d.

Projekto organizatorius:

Vilniaus universiteto Istorijos fakultetas

 Projekto partneriai:

Lietuvos architektų rūmai, Nidos meno kolonija, VšĮ “Archfondas”, Vilniaus dailės akademija (Paminklotvarkos katedra), Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija, Kultūros paveldo centras.

 

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

 

Kontaktinis asmuo:

rugile.balkaite@gmail.com
tel.: +37061832758