Atraskime Vilniaus įdomybes!

Vilniaus istorinis centras – UNESCO pasaulio paveldo vertybė – įdomus ne tik įprastai matomais istoriniais pastatais ir kraštovaizdžiu, jis savyje slepia kur kas daugiau. Šiemet Vilniaus istoriniam centrui minint įrašymo į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą 25-ąjį jubiliejų, kviečiame Vilniaus istorinio centro lobynus atrasti kartu Paveldo komisijos rengiamoje rubrikoje Vilniaus įdomybės!

Vilniuje esama mažai žinomų, neatrastų vietų, o gal kiekvieną dieną matomų, tačiau savyje slepiančių dar nepapasakotas istorijas. Tai gali būti bet kas – mažosios architektūros detalės, senamiesčio kiemeliai, tuščių skverų istorijos, panoramos, siluetai, restauracijos darbai, o gal net senujų veiklų tęstinumas ir kt.

Įdomiausius atradimus paskelbsime mūsų Facebook puslapyje, būtinai nurodydami autorystę. Vizualinė medžiaga turi būti parengta paties pateikėjo.

Galima rinktis iš šių Vilniaus įdomybių pateikimo variantų:

  • Fotografija ir neilgas aprašymas;
  • Fotografijų koliažas ir neilgas aprašymas;
  • Vaizdo įrašas ar kitas kūrybiškas vizualus informacijos pateikimo būdas ir neilgas aprašymas.

Vilniaus įdomybes siųskite žinute į Paveldo komisijos Facebook puslapį adresu: https://www.facebook.com/kulturospaveldokomisija arba el. paštu justina.usonyte@vkpk.lt